پارک دلفین های هتل نمو-اودسا

اطلاعات جاذبه

اطلاعات جاذبه

پارک دلفین های هتل نمو

هتل نمو یکی از بهترین و زیباترین هتل های شهر اودسا در کشور اوکراین می باشد که هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران است. بسیاری از گردشگران به دلیل موقعیت مکانی این هتل را انتخاب می کنند اما بدون شک خدماتی که در هتل ارائه می شود در انتخاب افراد تاثیر می گذار  و باید گفت:

در هتل نمو  همه خدمات رفاهی و امکانات تفریحی در نظر گرفته  تا بتوانید با آرامش را در آنجا اوغات خود را بگذرانید و هیچگونه احساس خستگی نداشته باشید. یکی از بهترین و هیجان انگیزترین تفریحات آن را می توان پارک دلفین ها هتل نمو دانست که در این بخش می توانید از بازی کردن با دلفین ها لذت ببرید.

آشنایی با پارک دلفین ها در هتل نمو

پارک دلفین ها یکی از جذاب ترین تفریحات برای گردشگران خواهد بود و بی شک همگان علاقه دارند تا بتوانند با این حیوانات آرام و زیبا سرگرمی داشته باشند.

دلفین ها حیواناتی آرام اما بازیگوش هستند و به راحتی می توانند با انسان ارتباط برقرار نمایند و به همین دلیل تعدادی از دلفین ها را در یک محل جمع کرده و آموزش های لازم به آنها داده می شود تا هیچگونه خطری برای بیننده نداشته باشد.

پارک دلفین ها هتل نمو فضای بسیار بزرگی دارد و به همین دلیل نیز دلفین ها در داخل آن احساس خفگی نخواهند کرد. بسیاری تصور می کنند که این مکان سبب اسیر شدن دلفین ها می شود و به همین دلیل برای این بخش فضایی بزرگی در نظر گرفته شده که دلفین ها بتوانند به راحتی در آن شنا کنند و به هیچ وجه فضا برای آنها کوچک نخواهد بود. بزرگ بودن فضای این بخش علاوه بر دلفین ها برای بازدید کنندگان نیز امتیاز مثبتی خواهد داشت چرا که بازدید کنندگان نیز می توانند به  راحتی با دلفین ها ارتباط برقرار نمایند.

پارک دلفین های هتل نمو شهر اودسا

در پارک دلفین ها هتل نمو  امکانات ویژه ای برای گردشگران در نظر گرفته شده است که از جمله مهمترین امکانات آن می توان به پخش موسیقی اشاره نمود. دلفین ها به موسیقی علاقه شدیدی دارند و به همین دلیل در تمامی ساعات شاهد نواختن موسیقی زنده و یا پخش آن در این بخش خواهید بود. در اینجا پارکینگ نیز وجود دارد و می توانید خودرو خود را در پارکینگ قرار داده و از آن اطمینان کامل داشته باشید.

لازم به ذکر است که پارکینگ آن با پارکینگ هتل نمو متفاوت می باشد و البته افرادی که در هتل اقامت دارند امکان استفاده از هر دو این پارکینگ ها را خواهند داشت. در دلفیناریوم هتل نمو می توانید خودتان نیز اقدام به بازی کردن با دلفین ها نمایید و این امر در شرایطی امکان پذیر خواهد بود که مسئول بخش آموزش های لازم را به شما بدهد. دادن خوراکی به دلفین ها در ساعات خاصی امکان پذیر می باشد و می توانید پس از بررسی غذا توسط مسئولین اقدام به دادن آن به دلفین ها نمایید. تماشی نزدیم دلفین ها بدون شک یکی از خاطره انگیزترین لحظات شما خواهد بود.

هزینه پارک دلفین ها 

قیمت این مرکز با توجه به بقیه تفریحاتی که در شهر اودسا می توانید از آنها استفاده نمایید بسیار مناسب است و بهترین لحظات را در آن سپری می نمایید. قیمت بازدید از این مکان متناسب با سن شخص متغیر خواهد بود مثلا: برای زیر 6 سال هزینه نصف خواهد شد. قیمت این دلفیناریوم برای افرادی که در این هتل اقامت داشته باشند رایگان خواهد بود و با اقامت در این هتل می توانید هم از امکانات رفاهی عالی هتل بهره مند شده و هم از پارک دلفین ها بصورت رایگان دیدن کنید.

قیمت این مرکز تفریحی در فصولی که  گردشگران زیادتری مراجعه میکنند  افزایش یافته و در فصولی که تعداد گردشگران کمتری به این مکان مراجعه می نمایند هزینه پایین تری دریافت می شود.

 

لینک های مفید:

تورهای مرتبط

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: