دره دنیستر

دره دنیستر

اطلاعات جاذبه

اطلاعات جاذبه

DNIESTER CANYON در امتداد سه منطقه از غرب اوکراین امتداد دارد. از دنیستر اغلب به عنوان یکی از زیباترین رودهای اروپا یاد می شود و به درستی یکی از هفت عجایب طبیعی اوکراین نامیده می شود. دره دنیستر نه تنها با بی نظیری خود، بلکه با طبیعت گردی چشمگیر را تحت تاثیر قرار می دهد. مناظر خارق العاده ، صخره های صخره ای ، پوشیده از جنگل های برگریز ، غارها و ناله های بیشمار ، جزایر عجیب و غریب و آبشارها.

 

رودخانه دنیستر دویمن رودخانه بزرگ و از نظر اکولوژیکی تمیز در اوکراین است. 250 کیلومتر طول آن ، همچنین یکی از طولانی ترین رودخانه های اروپا است.

یک منطقه زیبا از دره رودخانه دنیستر ، که بین دهانه رودخانه ZOLOTA LYPA  و دهانه رودخانه ZBRUCH واقع شده است. رودخانه دنیستر که با شیب های تند و تیز به آن آویزان است، در این مکان پیچ و تاب های عجیب و غریب ایجاد می کند و منحنی های خارق العاده ای ایجاد می کند. عرض آن در دره 100 – 200 متر است. دیواره بلند صخره ها که در امتداد ساحل سمت چپ رودخانه امتداد یافته است ، دارای سازندهای طبیعی منحصر به فردی است؛ حدود 500 میلیون سال باقی مانده فسیل شده از گیاهان و جانوران و ذخایر باستانی سنگ ها . برخی صخره ها به دلیل تعداد زیاد غارهای اسرار آمیز و غارها ، به پنیر شباهت دارند و آنها را سوراخ می کنند . طبق افسانه ، محراب بت پرستی در زمان های قدیم در آنجا قرار داده شده بودند و بعداً راهبان زاهد در آنها زندگی می کردند.

 

ماهیت آن خاص و اصلی است . موقعیت طبیعی بی نظیر آن  آبشارهای خاص و غیر منتظره ای از این دره را برای این آب و هوای این منطقه فراهم می کند . این منطقه توسط دانشمندان محلی به شوخی  به عنوان نیمه گرمسیری های گالیسی خوانده می شود . بسیاری از گونه های حیوانات ، پرندگان و ماهی ها ، از جمله گونه های نادری که در کتاب سرخ اوکراین ذکر شده است، این منطقه را به عنوان زیستگاه خود انتخاب کردند.

 

این دره ، یک موزه در فضای باز اصلی است که مسافران می توانند از نقاط دیدنی طبیعی ، فرهنگی و معماری طبیعی شگفت انگیز کاوش کنند . بازدیدکنندگان از دیدن این دره کوه در یک تور پیاده روی در کنار کرانه های زیبا یا سفر به پایین رودخانه دنیستر با قایق یا گربه دریایی استقبال می کنند . افرادی که به تفریحات شدید علاقه دارند، اغلب قایقرانی با آب سفید را در آنجا ترتیب می دهند.

 

بهتر است از TERNOPIL  یا IVANO-FRANKIVSK به دره باریک برسید . شما باید به هر یک از دهکده ها ، که در مجاورت با دره رودخانه دنیستر واقع شده است (میکالچه ، نیرکوف ، برمیانی ، خملوف و دیگران) بروید و برای اقامت به دنبال یک B & B  یا میهمان خانه باشید.

هتل‌های نزدیک

گروه:

درجه هتل:

تورهای مرتبط

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: