تونل عشق-کی یف

اطلاعات جاذبه

اطلاعات جاذبه

تونل عشق-کی یف

تونل عشق (به زبان انگلیسی “Love tunnel”) در کشور اوکراین، خارج از روستای کلوان واقع در غرب کیف و شمال شرق لویو واقع شده است.. اطراف این تونل را درختان زیادی فراگرفته‌اند و با آغاز تابستان و در ماه‌های گرم سال با رشد درختان آنجا، تونلی سه کیلومتری در اطراف خط راه آهن به وجود می‌آید، که سرتاسر از شاخ و برگ درختان پوشیده شده است.

راه آهنی از میان این تونل گذر می‌کند که متعلق به کارخانه فیبر تخته می‌باشد و لوکوموتیو باری در روز سه بار از تونل عشق می‌گذرد تا چوب‌ها را به کارخانه برساند. این تونل حاصل رشد خلاقانه و بی نظیر شاخه‌های درختانی هستند که اطراف راه آهن وجود داشته‌اند. زیباترین زمان تونل عشق در فصل بهار و پاییز می‌باشد که با زیبایی و رنگ‌های فوق‌العاده‌ای همراه است.

تونل عشق-کی یف در فصل‌های دیگر همچون زمستان از زیبایی خاص خود برخودار است و زمین به طور کامل سفدی پوش می‌شود. تونل عشق جزو یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور اکراین است که توریست‌های زیادی برای بازدید از این تونل به شرق این کشور سفر می‌کنند.

اهالی منطقه معتقداند که راز ورمزهای پیچیده‌ای میان این تونل و درختان است که عشاق را به خود جذب می‌کنند و شگفتی‌های بسیاری درون خود پنهان کرده است.

افراد این روستا قبل از شناخته شده تونل عشق اوکراین گردشگر و توریستی ندیده بودند. هر چند که بسیاری از گردشگرانی که وارد کلوان می شوند، تنها به دیدن این تونل می روند اما در این روستا جاذبه های دیدنی دیگری نیز وجود دارد. به شما پیشنهاد می دهیم حالا که این همه راه را برای دیدن تونل عشق اوکراین آمده اید، به دیدن کلیسای زیبای این مکان و یادبود جنگ جهانی دوم هم بروید.

همچنین در ایستگاه قدیمی قطار این شهر پنجره ای با شیشه های رنگی بسیار زیبایی قرار دارد که می تواند برای چند لحظه شما را مجذوب خود نماید . راهنمایی برای این مسیر وجود ندارد و شما خودتان باید به کشف این تونل بپردازید.

 

لینک های مفید:

هتل‌های نزدیک

گروه:

درجه هتل:

تورهای مرتبط

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: