صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه

صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه

صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه

آیا میدانید دلفین پرنده مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما و صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه را همچون گذشته با پشتیبانی قوی به مسافرین خود  ارائه می دهد و همچنین این شرکت تور اوکراین به مقصد شهر کی یف ، 6شب و 7روز اقامت درهتل با صبحانه، ویزا، ترانسفر فرودگاهی،بیمه 30هزار یورو،گشت شهری وسیم کارت به مسافران گرامی ارائه می هد.در ضمن دلفین پرنده تنها شرکتی است که برای مسافرانی که تور اوکراین را خرید کنند ترانسفر فرودگاهی رایگان برای پرواز رفت در نظر گرفته است.

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بلیط اوکراین و تماس بگیرید:021-22856967

 

 

مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما  اوکراین

صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه

مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما  اوکراینصدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه

 برترین و با سابقه ترین مجری مستقیم و تخصصی تور اوکراین در شهرهای :

کی یف، اودسا ، خارکف،لویو

 

آشنایی با شهر کی یف-کیف
(کی ی ف یا کی ی و) شهری سرسبز و خوش آب و هوا که با داشتن جاذبه ها ی گردشگری فراوان و مرک زیت جغرافیایی بعنوان پایتخت کشور اوکراین شناخته می شود.
کی یف را میتوان پایتخت فرهنگی، سیاسی، اجتماعی-اقتصادی، علمی و مذهبی جمهوری اوکراین نامید زیرا علاوه بر وجود ارگانهای اصلی دولتی، مراکز علمی، فرهنگی و تفریحی فراوانی را در خود جای داده است.
کلیه شهر های اوکراین دارای لوگوی توریستی خود میباشند که در تصویر زیر لوگوی توریستی کی یف را مشاهده می کنید:

صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژهنام شهر کی یف :
گفته میشود یکی از دلایل نام گذاری این شهر نام یکی از کاشفان آن یعنی( کیی  Kiy) میباشد .کیی بزرگترین برادر از سه برادر و یک خواهر کاشف شهر کی یف است که اوکراینی ها آنها را بعنوان قهرمان می شناسند.
امپراتور کنستانتین باگریانورودنی ، که در اواسط قرن دهم حکومت میکرد خاطرنشان کرد که کی یف نام دومی داشت به اسم (سامواتاس Samwatas) که احتمالا ا این یا نام باستانی شهر بوده است یا نامگذاری آن در محیط غیر اسلاو صورت گرفته است و یا شاید این کلمه از زبان خزری گرفته شده باشد که در این صورت می تواند به معنای “استحکامات فوقانی” باشد.

تاریخچه شهر کی ی ف-آشنایی با شهر کی یف-کیف
کاوش های باستان شناسی در محوطه کنونی استان کی یف نشان می دهد از ۱۵ الی ۲۵ هزار سال قبل در این مکان انسان سکونت داشته است.
از سال ۱۳۶۲ تا ۱۵۶۹ میلادی شهر کی یف بخشی از شاهزاده نشین لیتوانی بود ، از سال ۱۵۶۹ تا ۱۶۵۴ میلادی نیز بخشی از کشورهای مشترک المنافع لهستان-لیتوانی بود.
در سال ۱۶۵۴ ، یک قیام ضد لهستانی در این شهر رخ داد و کی یف “زیر دست امپراتوری تزاری مسکو” رفت ، که با امضای آتش بس، آندروسف در سال ۱۶۶۷ رسما تأیید شد.
از سال ۱۶۶۷ میلادی( کی یف همچنان به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و مذهبی روسیه بود و در این امور نقش مهمی ایفا کرد) .
از ۲۴ اوت ۱۹۹۱ میلادی ، کی یف بعنوان پایتخت جمهوری تازه استقلال یافته اوکراین از جمایر شوروی سابق شناخته می شود.
در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۱۷ میلادی، کی یف به ترتیب میزبان پنجاهمین و شصت دومین مسابقات بهترین موسیقی اروپا با نام یوروویژن انتخاب شد.
در سال ۲۰۱۲ میلادی ، کی یف بعنوان یکی از چهار شهر مهم و بزرگ اوکراین بود که میزبان مسابقات قهرمانی فوتبال جام ملتهای اروپا بود و در سال ۲۰۱۸ به عنوان محل برگزاری نهایی فینال لیگ فوتبال قهرمانان اروپا تبدیل شد.
در اواخر سال ۲۰۱۳ – اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی در این شهر اتفاقاتی که یورو میدان نامیده میشود رخ داد که بعد از آن نیز شلوغی های شرق اوکراین بوجود آمد.

آب و هوا :
این منطقه دارای آب و هوای مرطوب قاره ای بدون هوای خشک و دارای تابستانهای گرم طبقه بندی می شود (طبقه بندی بر اساس Köppen: Dfb).
مرطوب ترین ماه در کی یف ژوئن است و خشک ترین و سردترین ماه را می توان ژانویه نام برد. اگر از گرمترین ماه صحبت کنیم حتما جولای را بعنوان گزینه مناسب معرفی میکنیم .
متوسط دمای سال در کی یف + ۸.۴ درجه سانتی گراد بالای صفر است.
میانگین سرعت باد سالانه( ۲.۵ متر در ثانیه) است.
متوسط رطوبت سالانه ۷۴ ٪ است.
میانگین میزان بارش سالانه ۶۲۱ میلی متر است
کل مدت زمان آفتاب در هر سال ۱۹۲۷ ساعت یا ۴۳ ٪ است.

طبیعت سرسبز کی یف :
ویژگی بارز کی یف وجود فضای سبز فراوان و زیبا است تا حدی که هنرمند آمریکایی راکول کنت نوشت است ” من در شهرهای مختلف ، بزرگ و کوچک بوده ام. پارک های شگفت انگیزی را در آنها دیدم ، اما برای اولین بار این شهر را در یک پارک می بینم “

در تمام مناطق و محله های کی یف  میتوان فضای سبز یا پارک برای پیاده روی پیدا کرد که (مارینسکی پارک ، پارک نیوکی و پارک آترادنی جزو پارکهای شلوغ و پرطرفدار این شهر هستند)

صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه

اطلاعات پرواز های اوکراین

شرایط ویزای اوکراین

تورهای اوکراین

رزرو بلیط هواپیما

3 دیدگاه برای ”صدور بلیط های خارجی با قیمت ویژه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *