اطلاعات پرواز هواپیمایی اوکراین اینترنشنال براوو

اطلاعات پروازهای تهران-کی یف،کی یف-تهران  هواپیمایی براوو (BRAVO AIRWAYS)  از تهران به مقصد شهرکی یف(کیف)  و کی یف به تهران به شرح زیر میباشد:

اطلاعات پروازهای اوکراین

از تهران به مقصد شهر کی یف از کی یف به مقصد شهر تهران
BRAVO AIRWAYS
روز پرواز رفت ساعت پرواز
هر هفته جمعه ها (از تهران) 2 بامداد  – 4:30
هر هفته پنج شنبه ها (برگشت از کی یف) 19:00  – 00:30

 

اطلاعات پرواز هواپیمایی اوکراین اینترنشنال از تهران به مقصد شهر کی یف(کیف) و از کی یف به مقصد شهر تهران به شرح زیر میباشد:

اطلاعات پروازهای اوکراین

از تهران به مقصد شهر کی یف از کی یف به مقصد شهر تهران

Ukraine International

روز پرواز رفت ساعت پرواز

هر روز هفته به جز دوشنبه و

سه شنبه(از تهران)

5 بامداد

روزهای شنبه ، سه شنبه ،

پنج شنبه و جمعه ها (برگشت)

19:40

 

نکات ضروری :مسافرین محترمی که از پرواز هواپیمایی اوکراین اینترنشنال (UIA)استفاده میکنند  توجه داشته باشید که در موقع بازگشت حتما باید پرواز خود را چک آنلاین نمایید.

 

با ایرلاین های اوکراین بیشتر آشنا شوید:

هواپیمایی بین‌المللی اوکراین، (به انگلیسی: Ukraine International Airlines) شرکت هواپیمایی حامل پرچم اوکراین است، که در سال ۱۹۹۲ راه‌اندازی شد و هم‌اکنون بعنوان بزرگترین خطوط هواپیمایی این کشور، شناخته می‌شود.

شرکت هواپیمایی بین‌المللی اوکراین در حال حاضر روزانه به ۷۵ مقصد در اروپا، آسیا، خاورمیانه و ایالات متحده آمریکا پروازهای مستقیم دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر کی‌یف، اوکراین قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل، قطب این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آید. این شرکت در حال حاضر در ناوگان هوایی خود، دارای ۴۱ فروند هواپیمای جت مسافربری می‌باشد.

Ukraine International Airlines Logo.svg
تأسیس ۱۹۹۲
قطب فرودگاه بین‌المللی وریسپیل
شمار ناوگان ۴۱
مقصدها ۸۸
شرکت مادر پرایوت گروپ
آستریا ایر
دفتر مرکزی کی‌یف، اوکراین
افراد کلیدی یورین میروشنیکوف (مدیرعامل)
وب‌گاه www.flyuia.com

اطلاعات پرواز هواپیمایی اوکراین اینترنشنال و براوو

هواپیمایی براوو ایرویز (به انگلیسی: Bravo Airways) یک شرکت هواپیمایی چارتر اوکراینی با کد ایکائو BAY است که در سال ۲۰۱۲ میلادی تأسیس شد. دفتر مرکزی براوو ایرویز در کی‌یف، اوکراین واقع شده و قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل قرار دارد و به ۱۶ مقصد پرواز انجام می‌دهد.

تأسیس ۲۰۱۲
قطب فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل
شمار ناوگان ۶ فروند
مقصدها ۱۶ مقصد
دفتر مرکزی اوکراین
وب‌گاه bravoairways.kiev.ua

 

 

آشنایی با شهر کی یف-کیف :

برترین و با سابقه ترین مجری مستقیم و تخصصی تور اوکراین در شهرهای :

کی یف، اودسا ، خارکف،لویو

 

آشنایی با شهر کی یف-کیف
(کی ی ف یا کی ی و) شهری سرسبز و خوش آب و هوا که با داشتن جاذبه ها ی گردشگری فراوان و مرک زیت جغرافیایی بعنوان پایتخت کشور اوکراین شناخته می شود.

کی یف را میتوان پایتخت فرهنگی، سیاسی، اجتماعی-اقتصادی، علمی و مذهبی جمهوری اوکراین نامید زیرا علاوه بر وجود ارگانهای اصلی دولتی، مراکز علمی، فرهنگی و تفریحی فراوانی را در خود جای داده است.
کلیه شهر های اوکراین دارای لوگوی توریستی خود میباشند که در تصویر زیر لوگوی توریستی کی یف را مشاهده می کنید:

آشنایی با شهر کی یف-کیفنام شهر کی یف :
گفته میشود یکی از دلایل نام گذاری این شهر نام یکی از کاشفان آن یعنی( کیی  Kiy) میباشد .کیی بزرگترین برادر از سه برادر و یک خواهر کاشف شهر کی یف است که اوکراینی ها آنها را بعنوان قهرمان می شناسند.

امپراتور کنستانتین باگریانورودنی ، که در اواسط قرن دهم حکومت میکرد خاطرنشان کرد که کی یف نام دومی داشت به اسم (سامواتاس Samwatas) که احتمالا ا این یا نام باستانی شهر بوده است یا نامگذاری آن در محیط غیر اسلاو صورت گرفته است و یا شاید این کلمه از زبان خزری گرفته شده باشد که در این صورت می تواند به معنای “استحکامات فوقانی” باشد.

تاریخچه شهر کی ی ف-آشنایی با شهر کی یف-کیف
کاوش های باستان شناسی در محوطه کنونی استان کی یف نشان می دهد از ۱۵ الی ۲۵ هزار سال قبل در این مکان انسان سکونت داشته است.
از سال ۱۳۶۲ تا ۱۵۶۹ میلادی شهر کی یف بخشی از شاهزاده نشین لیتوانی بود ، از سال ۱۵۶۹ تا ۱۶۵۴ میلادی نیز بخشی از کشورهای مشترک المنافع لهستان-لیتوانی بود.
در سال ۱۶۵۴ ، یک قیام ضد لهستانی در این شهر رخ داد و کی یف “زیر دست امپراتوری تزاری مسکو” رفت ، که با امضای آتش بس، آندروسف در سال ۱۶۶۷ رسما تأیید شد.

از سال ۱۶۶۷ میلادی( کی یف همچنان به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و مذهبی روسیه بود و در این امور نقش مهمی ایفا کرد) .
از ۲۴ اوت ۱۹۹۱ میلادی ، کی یف بعنوان پایتخت جمهوری تازه استقلال یافته اوکراین از جمایر شوروی سابق شناخته می شود.

در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۱۷ میلادی، کی یف به ترتیب میزبان پنجاهمین و شصت دومین مسابقات بهترین موسیقی اروپا با نام یوروویژن انتخاب شد.
در سال ۲۰۱۲ میلادی ، کی یف بعنوان یکی از چهار شهر مهم و بزرگ اوکراین بود که میزبان مسابقات قهرمانی فوتبال جام ملتهای اروپا بود و در سال ۲۰۱۸ به عنوان محل برگزاری نهایی فینال لیگ فوتبال قهرمانان اروپا تبدیل شد.

در اواخر سال ۲۰۱۳ – اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی در این شهر اتفاقاتی که یورو میدان نامیده میشود رخ داد که بعد از آن نیز شلوغی های شرق اوکراین بوجود آمد.

آب و هوا :
این منطقه دارای آب و هوای مرطوب قاره ای بدون هوای خشک و دارای تابستانهای گرم طبقه بندی می شود (طبقه بندی بر اساس Köppen: Dfb).
مرطوب ترین ماه در کی یف ژوئن است و خشک ترین و سردترین ماه را می توان ژانویه نام برد. اگر از گرمترین ماه صحبت کنیم حتما جولای را بعنوان گزینه مناسب معرفی میکنیم .

متوسط دمای سال در کی یف + ۸.۴ درجه سانتی گراد بالای صفر است.
میانگین سرعت باد سالانه( ۲.۵ متر در ثانیه) است.
متوسط رطوبت سالانه ۷۴ ٪ است.
میانگین میزان بارش سالانه ۶۲۱ میلی متر است
کل مدت زمان آفتاب در هر سال ۱۹۲۷ ساعت یا ۴۳ ٪ است.

طبیعت سرسبز کی یف :
ویژگی بارز کی یف وجود فضای سبز فراوان و زیبا است تا حدی که هنرمند آمریکایی راکول کنت نوشت است ” من در شهرهای مختلف ، بزرگ و کوچک بوده ام. پارک های شگفت انگیزی را در آنها دیدم ، اما برای اولین بار این شهر را در یک پارک می بینم “

در تمام مناطق و محله های کی یف  میتوان فضای سبز یا پارک برای پیاده روی پیدا کرد که (مارینسکی پارک ، پارک نیوکی و پارک آترادنی جزو پارکهای شلوغ و پرطرفدار این شهر هستند)

آشنایی با شهر کی یف-کیف

مناطق شهر کی یف :
این شهر جمعا دارای ۱۰ منطقه میباشد که به دو بخش سمت راست و سمت غرب رودخانه دنیپر تقسیم بندی میشوند .
بخش سمت راست شامل مناطق هالاسفسکی، سالومنسکی، سویاتوشین، آبالون، پادول، پیچرسکی و شفچنکوفسکی میباشد .
بخش سمت چپ را نیز مناطق د نیپروفسکی، دارنیتسکی و دسیانس کی تش کیل میدهند .

 

اطلاعات پرواز هواپیمایی اوکراین اینترنشنال و براوو را مشاهده می نمایید.

جهت دریافت اطلاعات درباره دریافت ویزای اوکراین کلیک نمایید.

جهت مشاهده تورهای اوکراین کلیک نمایید.