آژانس هواپیمایی دلفین پرنده در سال 1381 تاسیس گردید و در زمینه گردشگری و بلیط های هواپیما فعالیت مینماید. این شرکت عضو IATA میباشد و سعی مینماید مناسب ترین نرخ بلیط و تور ها و خدمات گردشگری داخلی و خارجی را ارائه دهد.و در زمینه تورهای اوکراین دارای کادری مجرب  بصورت تخصصی فعالیت مینماید.

   آژانس هواپیمایی دلفین پرنده      آژانس هواپیمایی دلفین پرندهآژانس هواپیمایی دلفین پرنده

 

    

آشنایی با شهر کی یف-کیف :

آژانس هواپیمایی دلفین پرنده برترین و با سابقه ترین مجری مستقیم و تخصصی تور اوکراین در شهرهای :

کی یف، اودسا ، خارکف،لویو

آشنایی با شهر کی یف-کیف
(کی ی ف یا کی ی و) شهری سرسبز و خوش آب و هوا که با داشتن جاذبه ها ی گردشگری فراوان و مرک زیت جغرافیایی بعنوان پایتخت کشور اوکراین شناخته می شود.

کی یف را میتوان پایتخت فرهنگی، سیاسی، اجتماعی-اقتصادی، علمی و مذهبی جمهوری اوکراین نامید زیرا علاوه بر وجود ارگانهای اصلی دولتی، مراکز علمی، فرهنگی و تفریحی فراوانی را در خود جای داده است.

نام شهر کی یف :
گفته میشود یکی از دلایل نام گذاری این شهر نام یکی از کاشفان آن یعنی( کیی  Kiy) میباشد .کیی بزرگترین برادر از سه برادر و یک خواهر کاشف شهر کی یف است که اوکراینی ها آنها را بعنوان قهرمان می شناسند.

آب و هوا :
این منطقه دارای آب و هوای مرطوب قاره ای بدون هوای خشک و دارای تابستانهای گرم طبقه بندی می شود (طبقه بندی بر اساس Köppen: Dfb).

مرطوب ترین ماه در کی یف ژوئن است و خشک ترین و سردترین ماه را می توان ژانویه نام برد. اگر از گرمترین ماه صحبت کنیم حتما جولای را بعنوان گزینه مناسب معرفی میکنیم .

متوسط دمای سال در کی یف + ۸.۴ درجه سانتی گراد بالای صفر است.
میانگین سرعت باد سالانه( ۲.۵ متر در ثانیه) است.
متوسط رطوبت سالانه ۷۴ ٪ است.
میانگین میزان بارش سالانه ۶۲۱ میلی متر است
کل مدت زمان آفتاب در هر سال ۱۹۲۷ ساعت یا ۴۳ ٪ است.

 

لینک های مفید:

رزرو بلیط هواپیما

تورهای اوکراین

شرایط دریافت ویزای اوکراین

اطلاعات پرواز هواپیماهای اوکراین